Tablo ve Resim Arşiv Sistemleri

A

Sanat galerileri, müzeler, sanatseverler için resim ve tabloların dış etkilerden korunarak saklanması en hassas konulardan biridir. Ayrıca yüzlerce resmin yıpranmadan saklanabilmesi için çok geniş alanlara da ihtiyaç vardır. Firmamız işte bu sorunu yaşayanlar için özel olarak hazırlanmış modern, işlevsel ve kullanım kolaylığı olan tablo arşiv sistemleri ile en iyi çözümleri sunuyor. Arşiv sistemlerinin en büyük özelliği alan tasarrufu olmaktadır. Yüzlerce resim arşiv sistemleri sayesinde küçük bir alanda dış etkenlerden en iyi şekilde korunarak saklanabilmektedir. Resimlerin saklanması için özel olarak hazırlanmış paneller raylar üzerindeki tekerleklerin hareketiyle birbirinden ayrılmaktadır

Resim ve tabloların saklanacağı arşiv sistemi arka arkaya dizilmiş dikey panellerden oluşuyor. Paneller isteğe göre tek taraflı veya çift taraflı yapılabiliyor ve bu durum daha fazla resmin daha dar bir alanda korunmasını sağlıyor. Panellerin ön kısmında panelleri hareket ettirecek kollar bulunuyor. Panellerin hareketi sayesinde her noktaya rahatça ulaşabilmek çok kolay oluyor. Panel yüzeyleri kafes tel ile kaplanarak resimlerin asılması da kolaylaşıyor.

Resim arşiv sistemleri paneller arasında hava akımı sağlanacak şekilde tasarlanıyor ve bu sayede resimler için en uygun iklim şartları oluşturulmuş oluyor. Sistem resimlerin güvenliği için de mükemmel çözüm sunuyor ve tüm paneller tek bir kilit sistemiyle, tek bir hareketle kilitlenebiliyor. Firmamız yılların deneyimi ve profesyonel personeliyle, modern tesislerinde en kaliteli ve işlevsel arşiv sistemlerinin imalatını yapmakta ve sürekli yenilikçi tasarımlarla yepyeni çözümler sunmaktadır. Ürünlerimiz sadece fonksiyonel özellikte olmayıp şık ve modern tasarımlarıyla da resim arşiv alanına estetik katmaktadır.

Modern resim arşiv sistemleri yaptırmak için yurdun her yerinden bizi arayabilirsiniz. Proje ekibimiz adresinize gelerek alan incelemesi yapacak ve alanın en verimli şekilde kullanılabileceği projeyi hazırlayacaktır. Firmamız üretimde kalite yanında hızlı teslimat konusunda da hassas olup müşteri memnuniyeti yaratmıştır. Ayrıca fiyatlarımızla da müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız. Müşterilerimize kredi kartıyla farklı ödeme seçenekleri sunabiliyor ve ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Resim arşiv sistemleriyle arşiv alanınız temiz ve düzenli bir görünüme kavuşacak, aradığınız resmi kolayca bulacak ve arşiv alanınız modern bir görünümde olacaktır.